Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı


Hizmet Description

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI
Hızlı, güvenilir ve tam zamanında gerçekleşen sevkiyat, iş verimliliği ve prestij açısından büyük bir öneme sahiptir. İş dünyasında rekabetin artmasıyla birlikte, ürünlerinizin dünya geneline hızlıca ulaştırılması ve müşterilerinizin beklentilerini karşılaması büyük bir gereklilik haline gelmiştir. İşte, tam da bu noktada havayolu taşımacılığı devreye giriyor ve sizlere değerli hizmetler sunuyoruz.

HIZLI, GÜVENLİ VE ETKİLİ BİR ULAŞIM YÖNTEMİ
Havayolu taşımacılığı, modern dünyada hızlı, güvenli ve etkili bir ulaşım yöntemi olarak önemli bir rol oynar. İşletmeler, yüklerinin taşınmasında havayolu taşımacılığını tercih ederek zaman ve maliyet açısından avantaj elde eder. Bizde CBM Lojistik olarak bu süreçte işletmelerin ihtiyaç duyduğu lojistik yöntemine uygun olarak uzman ekibimiz ile etkili hizmet sunuyoruz

Firmamız, ürün, sektör ve kapasite sınırlaması olmaksızın müşterilerine kargo taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Havaalanından havaalanına taşımacılık hizmetimiz ile uluslararası veya iç hatlarda kargo gönderimlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız, güçlü lojistik ağı sayesinde dünyanın her yerine kargo gönderimi yapabilme imkanı sunmaktadır.

Ayrıca, kapıdan kapıya ve depodan depoya kargo taşımacılığı hizmetimiz ile gönderilerinizi tam adresine teslim ediyoruz. Müşterilerimize zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamak için kargo alımı ve teslimatıyla ilgili tüm süreçleri üstleniyoruz. Siz sadece kargonuzu hazırlayıp bize teslim edin, gerisini biz halledelim.

Lojistik firmaları arasında size en uygun hizmeti verebilmek için en hızlı nakliye yolu olan havayolu kargo taşımacılığında da özveri ile çalışıyoruz. Sahip olduğumuz ve geniş bir kapsama sahip olan global charter ağımızda bulunan zengin hava kargo taşımacılığı seçeneklerimiz ile aşağıda yer alan yük gruplarının tamamında lojistik hizmet sağlıyoruz.

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞININ AVANTAJLARI
Havayolu taşımacılığı, hızlı ve etkili bir şekilde teslimat yapma avantajına sahiptir. Havayolu taşımacılığının en önemli avantajı, hava kargo taşımacılığı ile uçaklar kullanarak yüksek hızlı teslimat sağlamasıdır. Uçaklar, karayolu veya denizyolu taşımacılığında yaşanan trafik sorunlarını aşarak daha hızlı bir şekilde hedefe ulaşır. Ayrıca, havayolu taşımacılığının diğer bir avantajı da güvenli ve güvenilir bir taşıma yöntemi olmasıdır. Havayolu taşımacılığı ile yüksek değerli ve hassas ürünlerin taşınması daha güvenli hale gelir. Havayolu taşımacılığı, işletmelere bir dizi avantaj sağlamaktadır.

 • Hızlı Teslimat
 • Güvenilirlik
 • Küresel Erişim
 • Daha Az Stok Tutma İhtiyacı
 • Esneklik
 • Ulaşılması Zor Noktalara Erişim

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞINDA SUNDUĞUMUZ LOJİSTİK SERVİSLER

 • Tekstil ürünleri
 • Yedek parça
 • Tehlikeli ve yanıcı maddeler
 • Zati eşyalar
 • Beyaz eşya ve elektronik aksamlar
 • Çiçek
 • Gıda
 • Deniz ürünleri
 • Konserve
 • Zeytinyağı

Havayolu taşımacılığı sektörü sürekli olarak gelişmekte ve değişmektedir. Teknolojik ilerlemeler ve müşteri talepleri sektörde yeni eğilimlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bizde gelişen teknolojiyi yakından takip edip taşıma süreçlerimizde uyguluyoruz.

İşinizin başarısı ve üretkenliğiniz için uluslararası havayolu taşımacılığı konusundaki tüm yenilikleri takip ediyor, kendimizi alanımızda her gün geliştirerek en büyük hava kargo şirketlerinin arasında yer almak için hızla yol alıyoruz. İlk andan, son teslim aşamasına kadar hava kargolarınızın takibini titizlikle sürdürüyor, tedarik zincirinizin her an kontrol altında olmasını sağlıyoruz ve böylece CBM Lojistik olarak ithalatçı ve ihracatçı firmaların tüm ticari bağlantılarını güvence altına alıyoruz.

DÜNYANIN TÜM HAVALİMANLARINA TAŞIMA YAPIYORUZ
Havayolu lojistik hizmetleri alanındaki tüm tecrübemizi, işletmenizin verimliliğini artırmak ve başarınıza destek sağlamak için kullanıyoruz. En hızlı nakliye yöntemlerinden biri olan hava kargo taşımacılığı ile küçük ya da büyük çaplı tüm transferlerinizin dünyanın en uzak mesafelerine dahi kolaylıkla ulaşması için ülkeler ile irtibat halinde çalışıyoruz. CBM Lojistik olarak her gün dünyanın en uzak noktalarının size ve şirketinize daha yakın olmasını sağlıyoruz. Uçak hava kargo taşımacılığında geliştirdiğimiz lojistik çözümler ile sizinle birlikte dünyanın dört bir yanında bulunan üretim ortaklarınızın memnuniyetinin sağlanması, işletmenizin üretiminin ve başarınızın devamlılığını sağlamak için küresel çözümler sunmaya devam ediyoruz.

ÇEVRE DEĞERLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
Sürdürülebilirlik, günümüzün en önemli konularından biridir. Hızla artan uluslararası ticaret ve lojistik faaliyetleri, çevresel etkileri göz ardı etmeden yönetilmelidir. Bu noktada, uçak kargo ve taşımacılığı sektöründe çevreye duyarlılık göstermek, doğal kaynakları korumak ve karbon ayak izini azaltmak büyük önem taşır.

Gezegenimiz üzerinde yaşadığımızın farkındayız ve çevre değerlerini önemsiyoruz. Uçak kargo, havayolu taşımacılığı ve diğer nakliye yöntemlerini bir arada kullanarak karbon ayak izini küçültmenin önemini kavrayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İşgücü verimliliğimizi artırmak için çalışırken çevremizin ve var olan doğal kaynaklarımızın özenle korunması için katkı sağlıyoruz.

CBM Lojistik olarak, teknolojik altyapımız, eğitime verdiğimiz önem, müşteri odaklı yaklaşımımız, çözüm odaklı yapımız ve rekabetçi fiyatlarımızla tüm hava kargo firmaları arasında sizin için tercih edilebilir bir noktada durmaya özen gösteriyoruz.

Yükünüz bizimle yolda ve güvende!