Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı


Hizmet Description

Uzman kadromuz, etkin çözümlerimiz ve çalışma prensiplerimizle CBM Lojistikolarak karayolu taşımacılığı ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Kurulduğumuz tarihten bugüne kadar sadece şehir içi taşımacılıkta 7 milyon kilometrenin üzerinde yol katettik.

Lojistiğe çözüm odaklı yaklaşımımız, operasyon süreçlerindeki deneyimimiz ve sınırsız müşteri desteğimizle yurt içi ya da uluslararası karayolu taşımacılığı fark etmeksizin her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Uzman kadromuz karayolu taşımacılığında da ürünlerinizin teslimatını uygun maliyetler ile ve aynı zamanda hem esnek hem de yaratıcı çözümlerle sizlere sağlamaya devam ediyor. Dünyadaki karayolu lojistik firmaları arasında ayrıcalıklı yerimizi almak üzere emin adımlarla yürürken en büyük motivasyonumuz müşterilerimizin de bizimle birlikte büyümesine ve güçlenmesine destek olmak.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞINDA SUNDUĞUMUZ LOJİSTİK SERVİSLER
CBM Lojistikolarak, karayolu taşımacılığı alanında sunduğumuz lojistik servislerle ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılamaktayız. Aşağıda sizin için sunabileceğimiz bazı servisleri sıraladık:

Komple ve Parsiyel Servis
Ürünlerinizin miktarına göre hem komple hem de parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Esalco’nun geniş araç filosu ve tecrübeli şoförleri ile ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlarız.

Proje Yüklemeleri
Özel projelerinizde ihtiyaç duyacağınız taşımacılık hizmetlerini de sizlere sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz, projenizin gereksinimlerine uygun şekilde planlama yapar ve en uygun lojistik çözümü sağlar.

Gabari Dışı Malların Taşınması
Özel boyutlara ve ağırlıklara sahip olan mallarınızı da güvenli bir şekilde taşıyoruz. Deneyimli ekibimiz, bu tür yüklerin hassas planlamasını yaparak, güzergâhın ve gereken izinlerin düzenlenmesini sağlar.

CIS Ülkelerine Avrupa’dan TC Aktarmalı Taşıma
CIS ülkelerine Avrupa’dan Türkiye Cumhuriyeti aktarmalı taşıma hizmeti sunmaktayız. Esalco’nun geniş acente ağı ve işbirliği yaptığı güvenilir taşıma şirketleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık gerçekleştirilir.

Türkiye’den Direkt Servis
Müşterilerimize Türkiye’den direkt servis seçeneği sunmaktayız. Türkiye içindeki taşımacılık hizmetlerimiz, yerel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. CBM Lojistikolarak, yurt içi ve yurt dışı kesintisiz ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Geniş araç filomuz ve deneyimli şoförlerimizle, müşterilerimizin ürünlerini zamanında ve güvenli bir şekilde hedef noktaya ulaştırıyoruz. Türkiye’den direkt servisimizle müşterilerimizin lojistik süreçlerini kolaylaştırıp ve verimliliklerini artırıyoruz.

 

KARAYOLU TAŞIMACILIĞINDA CBM’ in AVANTAJLARI
CBM Lojistikolarak, müşterilerimize birçok avantaj sunmaktayız. İşte, CBM LojistikLojistik’in öne çıkan avantajları:

Geniş Araç Filosu
Karayolu taşımacılığında, uygun ve güvenilir araçlar kullanmak oldukça önemlidir. CBM Lojistik olarak, geniş bir araç filosuna sahibiz. Her türlü yükü taşıyabilen farklı tipte araçlarımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

Deneyimli Sürücüler
Taşımacılık hizmetinde sürücülerin deneyimi ve yetkinliği büyük bir öneme sahiptir. CBM LojistikLojistik olarak, tecrübeli ve profesyonel sürücülerimizle hizmet veriyoruz. Sürücülerimiz, yükleri zamanında ve güvenli bir şekilde hedef noktaya ulaştırmak için gerekli bilgi ve beceriye sahiptir.

Güvenilirlik ve Hızlı Teslimat
CBM LojistikLojistik olarak, müşterilerimize güvenilirlik ve hızlı teslimat konusunda taahhütte bulunuyoruz. İşlerimizi titizlikle planlayarak, yüklerin zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin zamanında teslimat konusunda endişe duymadan işlerini sürdürebilmelerini sağlıyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI YAKLAŞIM
CBM LojistikLojistik olarak, müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizin lojistik sürecindeki ihtiyaçlarını ve beklentilerini detaylı bir şekilde inceleyerek ve dikkate alarak, onlara özel çözümler sunuyoruz. Uzman kadromuzla çalışan müşterilerimiz, profesyonel ve kişiselleştirilmiş hizmet aldıklarını hissederler.

CBM Lojistikolarak entegre lojistik çözümlerimizle, karayolu yük taşımacılığına dair tüm hizmetlerimizi aynı zamanda havayolu ve denizyolu lojistik hizmetlerimizle de birleştirerek ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayabilmek üzerine çalışmaktayız.

Standartların dışında olan gabari dışı ağır hacimli kargolarınızı, sürecin en ince detayına kadar tecrübeli ekibimiz ile birlikte planlayarak ve tüm operasyonu kusursuz ve uygun bir şekilde yöneterek, en güvenli yöntemler belirlenerek istenilen noktaya ulaştırıyoruz.

 

DENEYİMLİ EKİBİMİZLE GÜÇLÜ VE HIZLI TAŞIMACILIK
Karayolu taşımacılığındaki uzman ekibimiz, ürünlerinizin güvenli ve zamanında teslimatını sağlamak için gerekli deneyime sahiptir. Sektördeki operasyonel tecrübemizle birlikte, esnek ve yaratıcı çözümler sunarak maliyetleri optimize ederiz. CBM Lojistikolarak, müşterilerimizin büyümesine ve güçlenmesine destek olmak en büyük motivasyonumuzdur.

Sahip olduğumuz değerler ve yüksek sorumluluk anlayışı ile çalışan uzman kadromuz hem yüklerinizin, hem de karayolu nakliye sürecinde yolumuzun kesiştiği tüm canlıların güvenliğine ve varlık sebebine değer katarak hareket eder. Tüm tedbirleri alarak projeyi planlar ve uluslararası standartlara uygun, özenli ve dikkatli bir yaklaşımla süreç yönetimini gerçekleştirerek sorunsuz biçimde ürünlerinizi teslim noktasına kadar ulaştırır.

Karayolu taşımacılığındaki tüm hizmetlerde ve süreçler bize olan sonsuz güveniniz için teşekkür ederiz.