Hakkımızda

"Müşteri Odaklılık" vizyonu ile hareket eden şirketimiz;

Tüm paydaşlarıyla güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler kurmayı, Çalışanlarımızın haklarına her zaman saygı duymayı, "Müşteri Odaklılık" vizyonu ile hareket etmeyi, Çevreye son derece duyarlı olmayı, "Sıfır İş Kazası ve Meslek Hastalığı"nı, İş süreçlerini etkin ve verimli bir biçimde yönetmeyi, İş süreçlerini sürekli geliştirmeyi, Oluşturduğu politikalar ile sektöründe iyi bilinen, örnek bir işletme olmayı, taahhüt etmektedir.

15yıllık tecrübemiz ile sektörde öncü şirketler ile yolumuza devam ediyoruz. CBM Lojistik olarak işlerimizde her zaman kaliteyi ve başarıyı ön planda tutuyoruz.

İnsan bizim için en değerli varlıktır. Bu bağlamda çalışanlarımızın ve altyüklenici firmalarımızın daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak önceliklerimizden birisidir.

Avatar
Cemalettin Alper ÖZLÜ
CEO & FOUNDER
Service 1
Service 2

Misyonumuz

“Kurumsal bir yapıda, yurtiçinde ve yurtdışında, müşteriye özgü kaliteli bütünleşik lojistik hizmet sunmaktır.”

Vizyonumuz

“Lojistik sektöründe hizmet farklılıkları ile tercih edilen lider bir marka olmak.”

"Müşteri Odaklılık" vizyonu ile hareket eden şirketimiz;

Misyonu gereği tüm faaliyetlerinde en yüksek seviyede kaliteli hizmet vermeyi, Şirketimizde ilgili birimlerin kalite hedeflerini somut ve ölçülebilir parametreler üzerinden belirlemeyi, İş süreçlerini vizyonumuz doğrultusunda yapılandırmayı, İş süreçlerimizin kalite seviyeleri arasında ortaya çıkabilecek farklılıkları en aza indirmeyi, İş süreçlerini sürekli gözden geçirerek kalite seviyesinin arttırılabileceği alanları belirlemeyi, Kalite standartları, müşteri ve diğer şartlara göre çalışmalarımızı yürütmeyi ve kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi ve uygulanabilir şartları sağlamayı, İş süreçlerimizdeki verimliliğimizi uluslararası düzeyde rekabet edebilecek bir seviyeye yükseltmeyi, Şirketimizde yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirmeyi, Kalite yönetim sistemimizin gerektirdiği dokümantasyon ve arşiv sistemini oluşturmayı, Şirketimizin faaliyet göstermiş olduğu sektörde kalitesi ile öne çıkan bir işletme olmayı, taahhüt etmektedir.

Çevrecilik ve sürdürülebilir enerjiyi destekliyoruz;

Çevre yönetim sistemimizi ve performansını sürekli geliştirerek çevre kirliliğini önlemeyi, Çevreyle ilgili çıkarılan yasalara ve mevzuata uymayı, Geri dönüşüme konu olan hammadde/işletme malzemelerini kullanmayı, Süreçlerimizi etkin ve verimli olarak yöneterek atıklarımızı en aza indirmeyi, Çalışanlarımızı ve altyüklenici firma personellerini çevre sorunlarına karşı duyarlı hale getirmek ve farkındalıklarını arttırmak için eğitim vermeyi, Her türlü faaliyetimizden doğabilecek çevresel etkileri, toplumsal sorumluluk bilinciyle yönetmeyi, Yasal yükümlülüklerin ötesinde en iyi çevresel çözümlerin, uygulamaların, çevre dostu teknolojilerin gelişmesine ve yayılmasına yardımcı olmayı, Çevre bilincini arttıracak her türlü girişime destek sağlamayı, Faaliyet gösterdiğimiz alanda çevreye duyarlı örnek bir işletme olmaya özen gösteriyoruz. CBM Lojistik olarak çevreye verilen her türde zararın, hepimizin sorunu olduğunu ve hepimizi tehdit ettiğini kabul ediyoruz.

Her Türlü Soru / Sorunlarınız İçin

Bizimle İletişme Geçebilirsiniz,